Školní představení divadlo

Vážení pedagogové,
náš kulturní dům nabízí možnost uvedení školních představení od mateřských škol až po poslední ročníky středních škol. Na školní představení se rezervujte na barbora.hodovska@mestokralupy.cz nebo na telefonním čísle: 315 727 827.

V současné době nabízíme tato školní představení:

 

Pondělí 13. května: Divadlo Dětí Karlovy Vary - O Balynce, dobrém štěněti

Právě zatoulané štěně Balynka potká kocoura Roberta, kocouřího čaroděje. Ten by chtěl předvést čarování, ale nemůže tak učinit v zaneřáděném prostředí. To vám to dá práce, než se k němu dopracujete. Někdo stále škodí, kdo to je? To Balynka - psí detektiv vypátrá a zařídí s dětmi nápravu.

Pohádka O Balynce, dobrém štěněti a třídě nízkých kamarádů je hrána třemi herci z Karlovarského hudebního divadla a Divadla Dětí. Je protkána písničkami, objeví se v ní i látkové loutky, trvá necelou hodinu a má za sebou více jak 900 repríz v divadlech celé republiky.

Děti jsou do jevištního dění přímo zapojeny, aby si přes vlastní zkušenost osvojily základní principy ekologického chování. Za tímto účelem jsou připraveny i metodické materiály, které slouží k přípravě dětí na představení a v případě zájmu Vám budou zaslány emailem. 

Představení je vhodné pro MŠ a celý první stupeň ZŠ.

Vstupné: 80 Kč

Více informací: https://divadlo-deti.webnode.cz/o-balynce-dobrem-steneti/

 

 

Úterý 14. května od 10:00 hodin: Divadlo Radka Brzobohatého - Maryša

Proslulé české drama v klasickém provedení. 

Svoboda. Už nastala chvíle, kdy se člověk nemůže rozhodnout jinak? Zůstává jen poslední možnost? Svoboda. Kde jsou její hranice? Venku? Uvnitř? A jsou...? „Živó mocó se to děvče brání“ Maryša odpoví.

Představení je vhodné pro 2. stupeň ZŠ, SŠ a gymnázia.

Vstupné: 150 Kč

Více informací: https://divadlorb.cz/repertoar/marysa/